Teatr

Main Theater at Capital One Hall

Pojemność: 1 600
· Adres: 7750 Capital One Tower Rd, Tysons, Stany Zjednoczone
Udostępnij

Nadchodzące wydarzenia

O obiekcie

Main Theater at Capital One Hall to główna sala widowiskowa kompleksu Capital One Hall, nowoczesny teatr mieszczący około 1600 widzów i przygotowany na duże spektakle teatralne, koncerty, występy komediowe oraz inne wydarzenia na żywo. Wielopoziomowa widownia obejmuje miejsca na parterze i balkonach, a ciepłe drewniane wykończenia oraz współczesne detale architektoniczne tworzą elegancką przestrzeń skoncentrowaną na scenie.

Duże znaczenie w projekcie sali ma akustyka. Widownię i scenę zbudowano z wykorzystaniem konstrukcji typu „box-in-box”, ograniczającej przenikanie hałasu i drgań z zewnątrz, natomiast zintegrowane systemy audiowizualne pozwalają dostosować obiekt do różnych rodzajów przedstawień. Wygodne siedzenia, dobra widoczność sceny, przestronne foyer oraz punkty gastronomiczne w Capital One Hall uzupełniają komfort wizyty.

Obiekt znajduje się pod adresem 7750 Capital One Tower Rd, Tysons, Stany Zjednoczone. Od stacji McLean do głównego wejścia prowadzi krótka trasa piesza, a parkingi przeznaczone dla uczestników wydarzeń w kompleksie Capital One Center zapewniają dogodny dostęp pieszo do wejścia i kas. Szersze informacje dotyczące transportu w Tysons i połączeń z otaczającym obszarem metropolitalnym znajdują się w opisie miasta poniżej.

O mieście: Tysons

Tysons, jeden z najważniejszych ośrodków miejskich i biznesowych północnej Wirginii, rozwinął się w dynamiczne miejsce koncertów, przedstawień, rozrywki i innych wydarzeń w całym obszarze metropolitalnym Waszyngtonu. Nowoczesna dzielnica biznesowa łączy duże centra handlowe, restauracje, hotele i obiekty wydarzeniowe, wśród których wyróżnia się Capital One Hall. Tak duża koncentracja usług pozwala odwiedzającym łatwo połączyć udział w wydarzeniu z kolacją, zakupami lub noclegiem, a jednocześnie Tysons stanowi praktyczną bazę do dotarcia do innych obiektów koncertowych i sportowych w Waszyngtonie i okolicy.

Połączenia komunikacyjne są jedną z największych zalet Tysons dla osób przyjeżdżających na wydarzenia. Przez obszar przebiega Silver Line systemu Washington Metro, a stacje McLean, Tysons, Greensboro i Spring Hill zapewniają wygodny dostęp do różnych części miasta oraz połączenia w kierunku Waszyngtonu. Lokalną sieć uzupełniają autobusy Fairfax Connector, w tym linie łączące stacje metra, strefy handlowe i dzielnice biznesowe. Capital One Hall znajduje się zaledwie kilka kroków od stacji McLean. Dla podróżnych przylatujących samolotem szczególnie wygodny jest Washington Dulles International Airport, bezpośrednio połączony z Silver Line, natomiast do Ronald Reagan Washington National Airport można dotrzeć, korzystając z kombinacji linii sieci Metro. Washington Union Station pełni funkcję głównego regionalnego węzła kolejowego i jest połączona z Tysons za pomocą systemu transportu publicznego.

Przed wydarzeniem lub po jego zakończeniu Tysons oferuje wiele powodów, aby przedłużyć pobyt poza samą wizytę w obiekcie. Tysons Corner Center i Tysons Galleria należą do najbardziej znanych lokalnych miejsc zakupów i gastronomii, natomiast The Boro łączy restauracje, rozrywkę i przestrzenie publiczne w nowoczesnym miejskim otoczeniu. The Perch at Capital One Center oferuje nietypową, położoną wysoko nad dzielnicą przestrzeń na świeżym powietrzu. Zupełnie inne wrażenia zapewnia wycieczka do Great Falls Park, gdzie Potomac River przepływa przez efektowne wodospady i wąwozy. Połączenie nowoczesnego środowiska miejskiego, dobrej sieci transportowej i bliskości atrakcji przyrodniczych sprawia, że Tysons jest praktycznym celem dla osób planujących podróż związaną z koncertami, wydarzeniami sportowymi i innymi atrakcjami wymagającymi biletu.

Zakwaterowanie w pobliżu

The Ritz-Carlton, Tysons Corner The Ritz-Carlton, Tysons Corner 1,1 km z Main Theater at Capital One Hall★★★★★9,3(158) 41 Natychmiastowe potwierdzenie
od 3 354 PLNBooking.com
Doubletree By Hilton Mclean Tysons Doubletree By Hilton Mclean Tysons 1,4 km z Main Theater at Capital One Hall★★★★8,4(484) 41 Bezpłatne anulowanieNatychmiastowe potwierdzenie
od 1 494 PLNBooking.com
The Westin Tysons Corner The Westin Tysons Corner 2,0 km z Main Theater at Capital One Hall★★★★7,7(338) 51 Natychmiastowe potwierdzenie
od 1 520 PLNBooking.com
Extended Stay America Suites Washington Dc Tysons Corner Extended Stay America Suites Washington Dc Tysons Corner 2,1 km z Main Theater at Capital One Hall★★6,8(267) 41 Natychmiastowe potwierdzenie
od 637 PLNBooking.com
Hilton Garden Inn Tysons Corner Hilton Garden Inn Tysons Corner 2,1 km z Main Theater at Capital One Hall★★★8,0(860) 61 Natychmiastowe potwierdzenie
od 2 230 PLNBooking.com
Zobacz wszystkie noclegi
Ceny są orientacyjne; ostateczna cena jest widoczna na stronie partnera. KarloBag.eu może otrzymać prowizję za rezerwacje dokonane przez te linki — bez dodatkowych kosztów dla Ciebie.
W tej lokalizacji dostępnych jest obecnie niewiele ofert bezpośrednich. Szerszą ofertę apartamentów i prywatnych obiektów noclegowych znajdziesz u naszego partnera.
Szukaj więcej noclegów

Często zadawane pytania

Jaka jest pojemność Main Theater at Capital One Hall?
Main Theater at Capital One Hall ma pojemność 1 600 miejsc.
Gdzie znajduje się Main Theater at Capital One Hall?
Main Theater at Capital One Hall znajduje się w Tysons, Stany Zjednoczone, 7750 Capital One Tower Rd.
Jakie jest najbliższe wydarzenie w Main Theater at Capital One Hall?
Najbliższym wydarzeniem w Main Theater at Capital One Hall jest The Nutcracker (Balet), dnia niedziela, 22 listopada 2026.
Gdzie kupić bilety na Main Theater at Capital One Hall?
Bilety na wydarzenia w Main Theater at Capital One Hall dostępne są przez Viagogo.
Gdzie znaleźć zakwaterowanie w pobliżu Main Theater at Capital One Hall?
Zakwaterowanie w Tysons i okolicy dostępne jest przez hotelowych i apartamentowych partnerów we wszystkich kategoriach cenowych.

Uwaga: Przy tworzeniu tej treści wykorzystano narzędzia sztucznej inteligencji. Treść została sprawdzona redakcyjnie przed publikacją.

Newsletter — najlepsze wydarzenia tygodnia

Jeden e-mail tygodniowo: najważniejsze wydarzenia, koncerty, mecze sportowe i alerty o spadkach cen. Nic więcej.

Bez spamu. Rezygnacja jednym kliknięciem. Zgodnie z RODO.